Bujii ALFA ROMEO 155 167 DENSO W22EPRU

Descrierea promotiei -

Bujii ALFA ROMEO 155 167 DENSO W22EPRU

Cod produs : 4288596

Bujii ALFA ROMEO 155 167 DENSO W22EPRU

Model masina:  
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) motor 2492cc 120KW;
An: 1992 - 1997
Cod produs: W22EPRU
Producator: DENSO
Denumire produs: Bujii

Specificatii produs:

Diametru [mm] : 14
Deschidere cheie : 20.6
Moment strangere [Nm] : 22
Masa [g] : 56
Bujie : 1-Electrod masa
Dimensiune filet 1 : 19
Cod motor : AR67302
Cod motor : AR67303
Calitate : 6

Coduri echivalente:
: D19
AUDI : N01781123
AUDI : N01781239
CITROEN/PEUGEOT : ZB9000060U
CITROEN/PEUGEOT : MYC000279N
CITROEN/PEUGEOT : 596120
CITROEN/PEUGEOT : 596298
CITROEN/PEUGEOT : 59623T
CITROEN/PEUGEOT : 59623W
CITROEN/PEUGEOT : 59626X
CITROEN/PEUGEOT : 596288
CITROEN/PEUGEOT : 59623X
DAIHATSU : 9922611236
FIAT : 4233922
FIAT : 46481378
FIAT : 7554436
FIAT : 7772515
FIAT : 7774341
FIAT : 7554440
FIAT : 7571575
FIAT : 60800325
FIAT : 5984035
FIAT : 60512929
FIAT : 5894585
FORD : 5099783
FORD : 5099949
HITACHI : L44PW
HONDA : 9807957841
HONDA : 9807957846
HONDA : 9807957855
KAWASAKI : 920701031
KAWASAKI : 920701030
MERCEDES-BENZ : A1231590003
MERCEDES-BENZ : A0031591403
MERCEDES-BENZ : A0031595603
MERCEDES-BENZ : A0031595803
MERCEDES-BENZ : A0031593203
MERCEDES-BENZ : 11599303
MERCEDES-BENZ : A0011599303
MERCEDES-BENZ : 1231590003
MERCEDES-BENZ : A0021596203
MERCEDES-BENZ : A0021592703
MERCEDES-BENZ : A0021591803
MERCEDES-BENZ : A0011591303
MERCEDES-BENZ : A0011591603
MERCEDES-BENZ : A0011598703
MERCEDES-BENZ : A0011591503
MERCEDES-BENZ : 11591603
MERCEDES-BENZ : 11598703
MERCEDES-BENZ : 31595803
MERCEDES-BENZ : A0011590803
MERCEDES-BENZ : 31595603
MERCEDES-BENZ : 31591403
MERCEDES-BENZ : 31593203
MERCEDES-BENZ : 11591503
MERCEDES-BENZ : 11591303
MERCEDES-BENZ : 11590803
MERCEDES-BENZ : 21596203
MERCEDES-BENZ : 21592703
MERCEDES-BENZ : 21591803
MITSUBISHI : MS851414
MITSUBISHI : MS851439
MITSUBISHI : MS851024
MITSUBISHI : MS851184
MITSUBISHI : MS851234
PORSCHE : 99917016590
PORSCHE : 99917013590
PORSCHE : 99917011190
PORSCHE : 99917005690
PORSCHE : 99917005590
PORSCHE : 99917005190
PORSCHE : 99917005290
PORSCHE : 99917005090
PORSCHE : N178113
RENAULT : 7701366268
RENAULT : 7700742094
ROVER : GSP281
SEAT : 0489059994
SEAT : 03090599916
SUBARU : 22401AA210
SUBARU : 22401AA090
SUZUKI : 0948200498
SUZUKI : 0948200495
SUZUKI : 0948200434
SUZUKI : 0948200385
SUZUKI : 0948200197
SUZUKI : 0948200154
SUZUKI : 0948200139
VOLVO : 1367015
VOLVO : 1306604
VOLVO : 33448994
VOLVO : 33448986
VOLVO : 32133274
VOLVO : 2735967
VOLVO : 2714152
VOLVO : 2707479
VOLVO : 1367527
VW : 3090599916
VW : N01781244
VW : N01781159
VW : N01781171
VW : 101000006AA
VW : 101000002AD
VW : 101000000AA
YAMAHA : 9470300220
YAMAHA : 9470300218
YAMAHA : 9470300117
YAMAHA : 9470100218
YAMAHA : 9470100117
YAMAHA : 9079END027
YAMAHA : 9079END026
ACDelco : 42XLS
ACDelco : R42XLSM
ACDelco : R42XLS
ACDelco : R42NS
ACDelco : R42CXLS
ACDelco : CR41CXLS
ACDelco : C41CXLS
AKBAY : LR14YC
AKBAY : L14YC
AKBAY : L14Y
BERU : 0002345701
BERU : Z47
BERU : Z43
BERU : Z42
BERU : 0001345702
BERU : 14R5DU
BERU : 145DU0
BERU : 145DU
BERU : 145DP1
BERU : 145D1
BERU : 145D
BERU : 0001345711
BOSCH : WR5D
BOSCH : W5DC
BOSCH : 0242245552
BOSCH : 15
BOSCH : 0241245044
CHAMPION : UN79Y
CHAMPION : RN7YCX
CHAMPION : RN7YCC
CHAMPION : RN7YC
CHAMPION : RN7Y
CHAMPION : RN7LCC
CHAMPION : RN279YC
CHAMPION : OE097T10
CHAMPION : OE097
CHAMPION : OE046T10
CHAMPION : OE046
CHAMPION : OE018T10
CHAMPION : OE018R04
CHAMPION : OE018
CHAMPION : OE010T10
CHAMPION : OE010R04
CHAMPION : OE010
CHAMPION : OE008T10
CHAMPION : OE008R04
CHAMPION : OE008
CHAMPION : N7YCX
CHAMPION : N7YCE
CHAMPION : N7YC
CHAMPION : N7YCC
CHAMPION : N7Y
CHAMPION : N7LCC
CHAMPION : N79Y
CHAMPION : N65Y
CHAMPION : N4YC
CHAMPION : N279YC
CHAMPION : N279Y
DENSO : 0677002681
EYQUEM : XC72LS
EYQUEM : RC82LS
EYQUEM : RC72LS
EYQUEM : 850LS
EYQUEM : 800LS
EYQUEM : GT7L
EYQUEM : FE95P
EYQUEM : FE135P
EYQUEM : C82LS
EYQUEM : C72LS
LETRIKA : GT7L
LETRIKA : FE95PR
LETRIKA : FE85PS
LETRIKA : FE95P
LETRIKA : FE85PR
LETRIKA : FE85PRS
LETRIKA : FE85CPR
LETRIKA : FE85P
LETRIKA : FE85CP
LETRIKA : FE135P
MAGNETI MARELLI : FL8LCR
MAGNETI MARELLI : FC8L
MAGNETI MARELLI : F8LC
MAGNETI MARELLI : CW8LPS
MAGNETI MARELLI : CW8LPR
MAGNETI MARELLI : CW8LP
MAGNETI MARELLI : CW89LP
MOTORCRAFT : AGR22
MOTORCRAFT : AG22C
MOTORCRAFT : AG22
MOTORCRAFT : AGS22C
MOTORCRAFT : AGS12C
MOTORCRAFT : AGR22C
NGK : 3355
NGK : VLINE19
NGK : VL19
NGK : 97416
NGK : 2412
NGK : 2357
NGK : 1144
NGK : 1142
NGK : 1087
NGK : 2023
NGK : 7265
NGK : 1034
NGK : BPR7EY
NGK : BPR7ES
NGK : BPR7E
NGK : BP7EY11
NGK : BP7EY
NGK : BP7ES
NGK : BP7E
UNIPART : GSP6452X
UNIPART : GSP6452
UNIPART : GSP6352
UNIPART : GSP4452
UNIPART : GSP4352X
UNIPART : GSP4352
UNIPART : GSP281
UNIPART : GSP2036
VALEO : R70H
VALEO : R64H
VALEO : GT34H
VALEO : 70H
VALEO : 64H
VALEO : 5H

* Mentiune: Vanzatorul face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine inadvertente: fotografia are caracter informativ si poate contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului

Politica de returnare - Vezi mai multe

Specificatii

producator DENSO

Informatii livrare

Estimat cost livrare: 11 local si 13.1 lei national

Detalii livrare 2 zile lucratoare

Servicii optionale:
Livrare cu verificare: se percep suplimentar 2.4 lei
Plata ramburs: se percep suplimentar 3.57 lei
* Mentiune: pentru fiecare kg suplimentar se percepe 1 leu/kg. Greutate estimata: 1.
** Mentiune: Pretul transportului si al serviciilor optionale se achita separat in momentul livrarii.
*** Mentiune: Poate contine si taxa km suplimentari de 17.85 RON in afara locatiilor Fan Courier

Denumirea societatii vanzatoare: BESOIU PIESE AUTO

Registrul Comertului: J35/544/2013
CUI: RO31298897
Adresa sediu social: Utvin, Timis, Loc Utvin Nr 489 Jud Timis
Descrierea societatii: Piese auto pentru toate marcile de masini.

Produs vandut de: BESOIU PIESE AUTO - Vezi mai multe oferte ale companiei *In cazul in care doriti sa vizionati sau comandati si alte produse de la acest vanzator, accesati link-ul de mai sus.
*Pentru 2 sau mai multe produse achizitionate de la acelasi vanzator, plata transportului se face pentru un singur colet, iar produsele vor ajunge in acelasi timp.

Politica de returnare - Vezi mai multe

Categorii:   Bujii

Cod produs: 4288596

Acest site foloseste cookies. Mai multe detalii »
Sunt de acord